DOŚWIADCZENIE - PONAD 20 LAT NA RYNKU

Firma powstała w 1997 roku. Od początku jesteśmy nastawieni na najwyższą jakość obsługi klientów, takich jak: Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, Wojskowa Ochrona Przeciwpożarowa, Przemysłowa Ochrona Przeciwpożarowa, Zakłady Wodociągów i Kanalizacji oraz innych Klientów, również indywidualnych.

WŁASNY MAGAZYN

Od maja 2003 roku siedziba firmy mieści się przy ul. Wólczyńskiej 290 w Warszawie.

CERTYFIKATY I DOPUSZCZENIA

Od początku istnienia firmy główny nacisk położyliśmy na rozwój w zakresie armatury pożarniczej oraz przemysłowej będąc liderem w tym zakresie na rynku polskim. Współpraca z firmami POHORJE i KINGSWATER oraz krajowymi potentatami w zakresie armatury, owocuje najlepszą dostępnością tego typu produktów w Polsce. KADIMEX posiada najwięcej Świadectw Dopuszczenia CNBOP w zakresie armatury pożarniczej.

NIEZAWODNE ŚWIATOWE MARKI

Nierozerwalnym tematem związanym z armaturą są węże pożarnicze, dlatego współpracujemy z największym producentem europejskim firmą OSW Eschbach. Od początku istnienia firmy produkujemy też węże ssawne dla straży i przemysłu, a od 2004 roku nastąpiła znaczna automatyzacja produkcji węży.

Głównymi nurtami firmy pozostaje nieodmiennie ochrona osobista strażaka.

Dzięki pracy z renomowanymi partnerami możemy zaoferować najlepsze rozwiązania dla klienta. W zakresie ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa strażaka możemy zaoferować klientom pełny kompleks rozwiązań.

Od roku 2006 firma rozwija specjalizację w zakresie instalacji wodno-pianowych oraz środków pianotwórczych. Nasz zespół jest w stanie doradzać i projektować w każdym zakresie wymaganym przez odbiorcę.

GWARANCJA JAKOŚCI

Firma od 2005 roku pracuje zgodnie ze standardami ISO 9001 a od roku 2007 zgodnie ze standaryzacją AQAP – co podkreśla motto naszej firmy – najważniejszy jest dla nas Klient.

Od lat jesteśmy członkiem stowarzyszonym Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.